АМКУ уличил исполком Днепровского горсовета в нарушении законодательства

30.05.2017 10:42

Исполкому Днепровского горсовета рекомендовано прекратить действия, содержащие признаки нарушения законодательства о защите экономической конкуренции, устранить причины возникновения этих нарушений и условий, им способствующих.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу отделения АМКУ в области.

Как установлено в ходе исследования, исполком в 2016 году принял решение, которым приостановлено оформление паспортов привязки, необходимых для установления временных сооружений для осуществления предпринимательской деятельности в Днепре.

Таким образом, субъектам хозяйствования созданы барьеры вступления на рынки реализации товаров, оказания услуг и выполнения работ во временных сооружениях.

Такие действия исполнительного комитета могут привести к ограничению конкуренции.

Территориальное отделение рекомендовало чиновникам прекратить действия, содержащие признаки нарушения законодательства о защите экономической конкуренции, путем приведения решения в соответствие с требованиями законодательства о защите экономической конкуренции.

Комментарии
Катерина
30.05.2017
Защита экономической конкуренции - это поставить сарайчики на газонах под окнами и дружно засирать газон для облагораживания вида из окон, если у кого-то еще остался вид из окна не только на грязную стену ларька.
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю