АМКУ оштрафовал «Днепропетровскгаз» на 68 тыс грн за шантаж потребителей

20.07.2016 11:24

Председатель Днепропетровского областного территориального отделения Антимонопольного комитета Украины Александр Турковский заявил, за первое полугодие поступило значительное количество обращений в отношении газоснабжающих и газораспределительных предприятий: «Днепрогаз», «Днепропетровскгаз», «Криворожгаз», «Днепропетровскгазсбыт».

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на ИА «МОСТ-ДНЕПР».

«Общее количество обращений превышает 150 обращений. По итогам рассмотрения заявлений начато 10 производств. Прекращено 4 нарушения со стороны ЧАО «Днепропетровскгаз», общая сумма штрафов составляет 155 тыс грн. Так, например, «Днепропетровскгаз» путем, непредусмотренным законодательством, прекратило поставки газа бытовому потребителю, неправомерно насчитало ему ущерб и не возобновляло газоснабжение до момента оплаты указанного ущерба. За это предприятие поплатилось штрафом 68 тыс. грн. Также предприятие установило собственный порядок регуляции отношений с бытовыми потребителями, который не отвечает установленному законодательством в сфере газоснабжения. То есть, общество необоснованно определяло размер задолженности и прекратило газоснабжение бытовому потребителю, что привело к ущемлению интересов последнего», - подчеркнул председатель Днепропетровское областное отделение АМКУ. 

Читайте также: В Днепре люди боятся ходить по улицам из-за бродячих собак (ФОТО).

Комментарии
соня
20.07.2016
разберитесь, пожалуйста, и с законностью установок счетчиков на многоквартирный дом! зачем мудрить - ведь есть норма потребления, для тех, у кого нет счетчика? почему не выполняется государственная программа бесплатной установки счетчиков в каждую квартиру? где деньги, выделенные на эту программу? очень много вопросов к монополисту, ответов мало
Последние записи в блогах

17-18 березня в Харкові стартував Міжнародний турнір класу G1 Ukraine Open Cup 2018.

Подробнее

Протягом січня-лютого 2018 року Контакт-центром ДФС надано 183,3 тис. відповідей на запитання фізичних та юридичних осіб. Із загальної кількості відповідей 178,1 тис. надано у телефонному режимі, 4,7 тис. – електронною поштою і факсом, 0,5 тис. – із використанням автовідповідача.

Найчастіше платники зверталися з питань податку на додану вартість, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, податку на доходи фізичних осіб, податку на прибуток підприємств та єдиного податку для фізичних осіб – підприємців.

Для уникнення неоднозначного трактування положень законодавства всі відповіді надаються з використанням Бази знань - автоматизованої бази уніфікованих відповідей на запитання фізичних та юридичних осіб. Так, станом на 1 березня цього року База знань налічує 5,3 тис. актуальних уніфікованих запитань-відповідей.

База знань постійно оновлюється та підтримується в актуальному стані. За вказаний період платникам надано 34 консультації у письмовій формі з використанням Бази знань.

Протягом січня-лютого 2018 року з причини змін законодавства обмежено термін дії 663 запитань-відповідей та внесено 425 їх нових редакцій.

Для зручності суб’єктів господарювання та громадян Базу знань розміщено на офіційному веб-порталі ДФС у розділі «Запитання-відповіді» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу. Тому відвідувачі порталу можуть у будь-який зручний час самостійно знайти відповіді на питання, які їх цікавлять. Цією послугою з початку 2018 року скористалося 560,2 тис. клієнтів.

У ЗІР функціонують розділи: «Необхідно знати», «Актуальні запитання», «Останні зміни в законодавстві», «Інтерактивна мапа», «Ставки податків і зборів», «Інформація з питань митної справи». Вони дозволяють користувачам ресурсу оперативно та у зручній формі отримувати актуальну інформацію щодо змін у податковому, митному та іншому законодавстві, контроль за додержанням якого покладено на ДФС, термінів подання звітності та сплати податків (зборів), ставок загальнодержавних та місцевих податків і зборів, єдиного внеску та оподаткування товарів в залежності від обраного митного режиму тощо.

Також для користувачів ЗІР є можливість завантаження у форматі PDF відповідей на запитання з розділу «Запитання-відповіді з Бази знань» та їх друк.

Користувачі мережі Інтернет можуть використовувати ЗІР у якості комутатора зв’язку з оператором Контакт-центру, а саме: на сторінці в розділі ЗІР «Контакт-центр ДФС» розташовано номер телефону: «0-800-501-007», при натисканні на який в комунікаційних пристроях (телефон, планшет) або комп’ютерах відбувається з’єднання з IVR Контакт-центру ДФС.

Крім того, для користувачів ресурсу в тестовому режимі працює система фіксації задоволеності платників податків інформаційно-довідковими послугами, яка дає можливість оцінити якість уніфікованих відповідей з розділу «Запитання-відповіді з Бази знань», залишити коментарі та пропозиції.

 

Подробнее
Голосование
Смиритесь ли вы с повышением тарифов?
Буду платить по предыдущим ценам
Да, придется платить
Мне нечем платить вообще
Буду принимать участие в акциях протеста