8 января на Днепропетровщине на Большой Совет соберутся казаки

06.01.2017 11:50

8 января в 10:00 у мемориала кошевого атамана Ивана Сирко, который находится возле села Капуловка Никопольского района Днепропетровской лбласти, состоится сбор казаков.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал общественный активист, атаман Никопольской Сечи Александр Шевченко.

В Капуловке состоится Большой Совет Войска Запорожского Низового. Такой совет проходит ежегодно на Рождество. Его проводит казацкий благотворительный фонд «Мемориал кошевого атамана Ивана Дмитриевича Сирко».

Справочно. Мемориальный комплекс в честь прославленного кошевого атамана И. Сирко создан на въезде в Капуловку в 1963 году, когда перед созданием Каховской ГЭС было решено перезахоронить его останки с острова Чертомлык, оказавшегося в зоне затопления. На вершине кургана, насыпанного над местом перезахоронения, установлен бронзовый бюст Сирко, а у его подножия - могильный камень, вытесанный запорожскими казаками. По бокам аллеи, ведущей к могиле кошевого атамана, сооружены небольшая часовня и сторожевая башня, которые воссоздают дух казацкой эпохи.

Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю