6 липня у Дніпрі поговорять про стратегію розвитку громадянського суспільства

05.07.2017 12:42

6 липня у Дніпрі відбудеться форум «Стратегія розвитку громадянського суспільства Січеславщини».

Про це повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на організаторів заходу.

"Керівників та представників громадських організацій, волонтерів, журналістів та ЗМІ. Всіх, хто хоче змінити життя на краще, змусити представницьку і виконавчу владу працювати на суспільство, здатен чути і поважати думку інших, об’єднатись задля розбудови громадянського суспільства. Форум відбудеться 6 липня о 14.00 за адресою: м.Дніпро, пр.Поля, 2В (Парк ракет).

Запрошуються й представники ОДА, міськради, депутати обласної і міськради.

При собі мати посвідчення особи та свідоцтво про реєстрацію організації", - написав на своїй сторінці у Фейсбук громадський активіст Олександр Колодченко.

Читайте также: ОСМД И ЖСК области приглашают принять участие в программе микропроектов

Комментарии
Последние записи в блогах

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее

Чергова революція доб’є країну.Лідер РПЛ переконаний, зараз політики повинні шукати способи об’єднати українців.

 

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось