6 липня у Дніпрі поговорять про стратегію розвитку громадянського суспільства

05.07.2017 12:42

6 липня у Дніпрі відбудеться форум «Стратегія розвитку громадянського суспільства Січеславщини».

Про це повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на організаторів заходу.

"Керівників та представників громадських організацій, волонтерів, журналістів та ЗМІ. Всіх, хто хоче змінити життя на краще, змусити представницьку і виконавчу владу працювати на суспільство, здатен чути і поважати думку інших, об’єднатись задля розбудови громадянського суспільства. Форум відбудеться 6 липня о 14.00 за адресою: м.Дніпро, пр.Поля, 2В (Парк ракет).

Запрошуються й представники ОДА, міськради, депутати обласної і міськради.

При собі мати посвідчення особи та свідоцтво про реєстрацію організації", - написав на своїй сторінці у Фейсбук громадський активіст Олександр Колодченко.

Читайте также: ОСМД И ЖСК области приглашают принять участие в программе микропроектов

Комментарии
Последние записи в блогах

І це назва не просто територіальної одиниці, в цій назві - «сіль» Січеславського краю. Бо вона пронизана духом цієї землі, духом вільного козацтва п’ятьох СЛАВетних СІЧей!

Подробнее

Промова Валентин Наливайченко на з'їзді Руху "Справедливість" 3 січня.

Про основні кроки для відновлення справедливості в Україні. Рішуче наведемо порядок!

#Справедливість #Чесність #Відповідальність

Подробнее

За підсумками кампанії декларування громадянами Дніпропетровської області та особами, які провадять незалежну професійну діяльність, подано майже 47 тис. декларацій про майновий стан і доходи за 2017 рік, що на 434 декларації більше, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Загальна сума задекларованого громадянами доходу становить 3 млрд 321,9 млн грн, що на 484,4 млн грн більше, ніж минулого року.

Сума податку на доходи фізичних осіб, визначена громадянами до сплати у 2018 році, становить 101,4 млн гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року вона збільшилась на 60,0 тис. гривень. Сума військового збору до сплати складає 13,9 млн гривень.

Податкову знижку задекларували 8887 громадян. Загальна сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню з бюджету, становить 15,7 мільйонів гривень.

Дохід понад 1,0 млн грн задекларували 260 громадян. Загальна сума задекларованого ними оподатковуваного доходу складає 1 млрд 483,5 млн гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб до сплати складає 37,5 млн гривень.

 

Подробнее

В це Велике Православне Свято, в перший день Православного року, обласній лікарні імені Мечникова було зроблено великий подарунок!

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Андрей Садовый
Другой кандидат