34 канал Ахметова у Дніпропетровську отримав нового керівника

09.03.2015 11:02

Генеральним директором ПрАТ «Телевізійна служба Дніпропетровська» (дніпропетровський 34 канал) став Руслан Пахомов. Відповідні зміни до ліцензій мовника внесла Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 5 березня.

На цій посаді він замінив Юрія Сугака, який із серпня 2013 року очолював 34 канал паралельно з донецьким телеканалом «Донбас», а з вересня 2014 року працює головним редактором телеканалу «Україна». Про це повідомляє «Телекритика».

Руслан Пахомов є директором «Регіональної медіагрупи» — підрозділу медіахолдингу Ріната Ахметова «Медіа Група Україна», який об’єднує чотири місцеві телеканали: «Донбас» (Донецьк), 34 канал (Дніпропетровськ), «Сигма» (Маріуполь) і «ТВ-Сфера» (Харцизьк).

Власниками дніпропетровського 34-го каналу є кіпрська TRK Media Holding Limited (майже 68%), що представляє холдинг «Медіа Група Україна», та Дніпропетровська міська рада (32%).

Крім директора 34 канал змінив програмну концепцію, визначивши для кожного дня тижня окремий жанровий розподіл програм.

Читайте також: Днепропетровский горсовет спонсирует канал Ахметова

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю