30-й мажоритарный. Гузенко, Дубинин и Захорольский

06.10.2014 20:16

На 30-м округе намечается интересная конфигурация с большим количеством известных избирателям кандидатов.

Об этом пишет интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

Один из возможных фаворитов – Константин Гузенко, ныне действующий нардеп, который был избран в 2012 году от Партии регионов. Теперь он предстал перед днепродзержинцами в качестве «независимого самовыдвиженца».

Президентскую силу «Блок Петра Порошенко» представляет Александр Дубинин, до недавнего времени член Партии регионов и депутат Днепропетровского областного совета. Не самый лучший пример для сторонников Президента, зато проверенный и надежный кадр нынешнего губернатора Днепропетровщины Игоря Коломойского.

Пробует прорваться в Раду в качестве самовыдвиженца и экс-мэр Олег Захорольский, который всегда умел находить общий язык с Партией регионов.

Из этой же когорты «бывших» - и нынешний член «Батькивщины» Александр Плахотник.

Среди других кандидатов есть смысл упомянуть самовыдвиженца Сергея Демошенко, который чуть ли не первым начал оригинальную агитацию на округе и Максима Голосного, прославившегося когда-то давно оригинальным бордом «про бабушку и кота».

Остальные кандидаты – самовыдвиженец Светлана Бенько, Марина Гурская от «Оппозиционного блока», Юрий Дегтярев от «Народного фронта», Дмитрий Дементьев от «Сильной Украины», самовыдвиженец Александр Залевский, Юрий Зарваницкий от Радикальной партии, Сергей Коваленко от «Новой политики» и Сергей Ткаченко от КПУ – не более, чем просто участники досрочных парламентских выборов.

 

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-председатель Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Народный депутат ВРУ 7 созыва, председатель Днепровской районной в Днепродзержинске организации Партии регионов
Подробнее
Радикальная партия Олега Ляшко
Подробнее
Политическая партия "Європейська солідарність"
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Общественный деятель
Подробнее
Политическая партия "Народный фронт"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю