30-й мажоритарный. Гузенко, Дубинин и Захорольский

06.10.2014 20:16

На 30-м округе намечается интересная конфигурация с большим количеством известных избирателям кандидатов.

Об этом пишет интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

Один из возможных фаворитов – Константин Гузенко, ныне действующий нардеп, который был избран в 2012 году от Партии регионов. Теперь он предстал перед днепродзержинцами в качестве «независимого самовыдвиженца».

Президентскую силу «Блок Петра Порошенко» представляет Александр Дубинин, до недавнего времени член Партии регионов и депутат Днепропетровского областного совета. Не самый лучший пример для сторонников Президента, зато проверенный и надежный кадр нынешнего губернатора Днепропетровщины Игоря Коломойского.

Пробует прорваться в Раду в качестве самовыдвиженца и экс-мэр Олег Захорольский, который всегда умел находить общий язык с Партией регионов.

Из этой же когорты «бывших» - и нынешний член «Батькивщины» Александр Плахотник.

Среди других кандидатов есть смысл упомянуть самовыдвиженца Сергея Демошенко, который чуть ли не первым начал оригинальную агитацию на округе и Максима Голосного, прославившегося когда-то давно оригинальным бордом «про бабушку и кота».

Остальные кандидаты – самовыдвиженец Светлана Бенько, Марина Гурская от «Оппозиционного блока», Юрий Дегтярев от «Народного фронта», Дмитрий Дементьев от «Сильной Украины», самовыдвиженец Александр Залевский, Юрий Зарваницкий от Радикальной партии, Сергей Коваленко от «Новой политики» и Сергей Ткаченко от КПУ – не более, чем просто участники досрочных парламентских выборов.

 

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-председатель Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Народный депутат ВРУ 7 созыва, председатель Днепровской районной в Днепродзержинске организации Партии регионов
Подробнее
Радикальная партия Олега Ляшко
Подробнее
Политическая партия "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Общественный деятель
Подробнее
Политическая партия "Народный фронт"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет