30 кандидатов в нардепы от «Сильной Украины»

15.09.2014 16:00

В понедельник, 15 сентября, партия Сергея Тигипко «Сильная Украина» провела свои выборы и назвала список кандидатов на перевыборах Верховной Рады.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

В первой пятерке списка - лидер партии, экс-вице-премьер Валерий Хорошковский, зампредседателя партии Светлана Фабрикант, председатель Запорожского областного отделения партии Андрей Гамов и гендиректор инвесткомпании Concorde Capital Игорь Мазепа.

Весь список «Сильной Украины» выглядит так:

1. Тигипко Сергей  

2. Хорошковский Валерий

3. Фабрикант Светлана

4. Гамов Андрей

5. Мазепа Игорь

6. Жадан Евгений

7. Мельничук Лариса

8. Гуржос Вадим

9. Волков Александр

10. Шаблатович Олег

11. Васадзе Тариэл

12. Пята Леонид

13. Слюсарев Алексей

14. Джига Николай

15. Логвиненко Алексей

16. Пискун Святослав

17. Поляков Василий

18. Мирошниченко Алексей

19. Гриб Вадим

20. Думчев Сергей

21. Федоряк Геннадий

22. Пушкарев Вадим

23. Моченков Андрей

24. Иванченко Артем

25. Кузяра Сергей

26. Заика Андрей

27. Макарова Анастасия

28. Кравченко Павел

29. Харьковщенко Евгений

30. Крук Юлий

Напомним, ранее был опубликован список мажоритарщиков от "Сильной Украины" в Днепропетровской области.

 

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Народ Украины
15.09.2014
БЛИН, НУ НЕУЖЕЛИ НА МАЙДАНЕ ПАРНИ ГИБЛИ , ЧТОБЫ ЭТО КУЧМОРВСО-ЯНУКОВИЧЕСКОЕ ГОВНО СНОВА ВСПЛЫЛО ? ДА ИХ ЖЕ МЕСТО В ТЮРЬМЕ, И ТО ВОЗЛЕ ПАРАШИ... ВОР НА ВОРУ !
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю