30 кандидатов в нардепы от «Сильной Украины»

15.09.2014 16:00

В понедельник, 15 сентября, партия Сергея Тигипко «Сильная Украина» провела свои выборы и назвала список кандидатов на перевыборах Верховной Рады.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

В первой пятерке списка - лидер партии, экс-вице-премьер Валерий Хорошковский, зампредседателя партии Светлана Фабрикант, председатель Запорожского областного отделения партии Андрей Гамов и гендиректор инвесткомпании Concorde Capital Игорь Мазепа.

Весь список «Сильной Украины» выглядит так:

1. Тигипко Сергей  

2. Хорошковский Валерий

3. Фабрикант Светлана

4. Гамов Андрей

5. Мазепа Игорь

6. Жадан Евгений

7. Мельничук Лариса

8. Гуржос Вадим

9. Волков Александр

10. Шаблатович Олег

11. Васадзе Тариэл

12. Пята Леонид

13. Слюсарев Алексей

14. Джига Николай

15. Логвиненко Алексей

16. Пискун Святослав

17. Поляков Василий

18. Мирошниченко Алексей

19. Гриб Вадим

20. Думчев Сергей

21. Федоряк Геннадий

22. Пушкарев Вадим

23. Моченков Андрей

24. Иванченко Артем

25. Кузяра Сергей

26. Заика Андрей

27. Макарова Анастасия

28. Кравченко Павел

29. Харьковщенко Евгений

30. Крук Юлий

Напомним, ранее был опубликован список мажоритарщиков от "Сильной Украины" в Днепропетровской области.

 

Как это повлияет на рейтинг:
Партия "Сильная Украина"
Подробнее
Комментарии
Народ Украины
15.09.2014
БЛИН, НУ НЕУЖЕЛИ НА МАЙДАНЕ ПАРНИ ГИБЛИ , ЧТОБЫ ЭТО КУЧМОРВСО-ЯНУКОВИЧЕСКОЕ ГОВНО СНОВА ВСПЛЫЛО ? ДА ИХ ЖЕ МЕСТО В ТЮРЬМЕ, И ТО ВОЗЛЕ ПАРАШИ... ВОР НА ВОРУ !
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат