3 декабря на Театральной площади днепряне будут петь украинские песни

02.12.2016 16:15

Общественный активист Людмила Кострюкова рассказала, что 3 декабря, в субботу, в 12.00 на Театральной площади состоится флешмоб «Заспіваймо, друзі», в ходе которого все желающие смогут спеть песни на украинском языке.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на ИА «Днепр-Пост».

Кострюкова отметила, что в Украине очень много хороших песен, которые знают все. Также она предложила другим украинским городам присоединиться к флешмобу «Заспіваймо, друзі», чтобы еще больше популяризировать украинскую культуру среди населения.

Читайте также: Президент провел кадровые ротации в Днепропетровской области

Комментарии
Света
05.12.2016
Уже скакали. Ну и что???
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю