290 погибших бойцов АТО идентифицировали в Днепропетровске

07.04.2016 15:46

Имена еще 24 павших защитников Родины помогла установить ДНК-экспертиза в течение последней недели. Всего с начала АТО идентифицировано 290 погибших бойцов. 

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской ОГА.

«Важную роль в идентификации погибших воинов играет работа с единой базой ДНК-профилей. На Днепропетровщине налажено действенное взаимодействие между следственными подразделениями и экспертными учреждениями.Это позволяет выявить все совпадения, оперативно сообщить родственникам погибших. В течение недели идентифицировали тела еще 24 солдат. Призываем семьи военнослужащих, пропавших без вести, воспользоваться возможностью проведения такой экспертизы», - отметила начальник управления взаимодействия с правоохранительными органами и оборонной работы облгосадминистрации Ирина Федорчук.

Более чем тысячу тел доставили на Днепропетровщину за время проведения АТО. 681 погибших воинов узнали во время визуального осмотра. Еще 290 бойцов помогла идентифицировать молекулярно-генетическая экспертиза. Неопознанными остаются 130 человек.

На Днепропетровщине проводят ДНК-экспертизу всех тел, поступающих из зоны АТО. Для проведения сравнения, родственники воинов могут сдать ДНК-материал после исчезновения бойца в зоне АТО. Для этого достаточно получить соответствующее постановление следователя в правоохранительных органах. Проведение молекулярно-генетического исследования длится около трех недель.

Читайте также: У Дніпропетровську атошникам та чорнобильцям виділять 30 млн грн.

108 погибших участников АТО, имена которых были установлены, уже похоронили в родных городах и селах по всей Украине. Тела доставили в Ивано-Франковскую, Николаевскую, Львовскую, Черниговскую, Закарпатскую, Волынскую, Кировоградскую, Запорожскую, Киевскую, Сумскую, Черкасскую, Житомирскую, Полтавскую, Винницкую и другие области.В случае исчезновения военнослужащего, необходимо срочно обратиться в правоохранительные органы или на «горячую линию» по телефону: (097) 593-99-77.

Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю