28 августа начнется выдвижение кандидатов в новую Раду

26.08.2014 12:10

Если указ о досрочном прекращении полномочий Верховной Рады Украины будет опубликован 26 августа, то парламент будет распущен 27 августа, а со следующего дня, 28 августа, начнется выдвижение кандидатов в депутаты. 

Согласно закону, выдвижение кандидатов в депутаты начинается с первого дня избирательного процесса и заканчивается за 40 дней до дня голосования, то есть, с 28 августа до 15 сентября включительно.

Поскольку Рада не смогла изменить избирательное законодательство, то выборы будут проходить по действующему закону – по смешанной системе (когда 225 депутатов избираются по партийным спискам, 225 – по мажоритарным округам). Таким образом, избираться будут политические партии, а также граждане, которые выразили желание выдвинуться путем самовыдвижения.

Источник: PIK.UA

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю