27 листопада на Дніпропетровщині відбудеться благодійний бал-маскарад

25.11.2014 12:58

З нагоди Дня студента у гранд-холі культурно-ділового центу «Менора» відбудеться благодійний бал-маскарад. Під твори світових класиків у вальсі кружлятимуть майже 200 пар. На гостей очікує безліч конкурсів і сюрпризів від організаторів. Кульмінацією балу стане оголошення його короля та королеви.  

Про це повідомляє видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Організатори запрошують усіх охочих. Для гостей діятиме обов’язків дрес-код. Попередній продаж квитків діє в офісі Молодіжної ради (просп. Гагаріна, 11 (колишня тур-агенція «Гала-тур»). Наразі продано вже понад 100 квитків. Зібрані кошти підуть на підтримку української армії.

Благодійний внесок для пари складає 120 грн. Вартість одного квитка обійдеться у 80 грн.

Разом з тим, запрошення на бал можна виграти також у спеціальних акціях від Дніпропетровської обласної молодіжної ради. Однією з таких є благодійний аукціон. Стати його учасником можна на офіційній сторінці ДОМА у соціальній мережі. У публічних торгів діють класичні правила: лот дістається тому, хто назве у коментарях найвищу ціну. Аукціон триває з понеділка до середи. Щодня з молотка йдуть по 2 запрошення.

Крім того, шанс дістати ще по 2 віп-запрошення є у тих, хто вже підготував до балу оригінальну маску. Фотографію обов’язкового атрибуту венеціанського маскараду необхідно додати до конкурсного альбому. Підсумки фото-першості будуть оголошені все цієї середи. 

У вечір проведення благодійного балу для всіх гостей діятиме обов’язковий дрес-код. Зокрема, необхідно підібрати завершений образ у стилі венеціанського карнавалу.

Зазначимо, що студентський бал проходитиме на Дніпропетровщині вже третій рік поспіль, але благодійним захід буде вперше.

Довідки за телефонами: (067) 480 59 90, Сергій або (093) 837 06 76, Владислава.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Лише за останні три дні ДПС надано понад 32 тис. відповідей на запити про доходи громадян.

Подробнее

Сума, сплачена роботодавцем за договором добровільного медичного страхування на користь працівника, включається до його доходу

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади,

Подробнее

Основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що продовжується деклараційна кампанія 2020.

Обов’язок подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році виникає у фізичних осіб у випадках отримання доходів протягом 2019 року, а саме:

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю