27 листопада на Дніпропетровщині відбудеться благодійний бал-маскарад

25.11.2014 12:58

З нагоди Дня студента у гранд-холі культурно-ділового центу «Менора» відбудеться благодійний бал-маскарад. Під твори світових класиків у вальсі кружлятимуть майже 200 пар. На гостей очікує безліч конкурсів і сюрпризів від організаторів. Кульмінацією балу стане оголошення його короля та королеви.  

Про це повідомляє видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Організатори запрошують усіх охочих. Для гостей діятиме обов’язків дрес-код. Попередній продаж квитків діє в офісі Молодіжної ради (просп. Гагаріна, 11 (колишня тур-агенція «Гала-тур»). Наразі продано вже понад 100 квитків. Зібрані кошти підуть на підтримку української армії.

Благодійний внесок для пари складає 120 грн. Вартість одного квитка обійдеться у 80 грн.

Разом з тим, запрошення на бал можна виграти також у спеціальних акціях від Дніпропетровської обласної молодіжної ради. Однією з таких є благодійний аукціон. Стати його учасником можна на офіційній сторінці ДОМА у соціальній мережі. У публічних торгів діють класичні правила: лот дістається тому, хто назве у коментарях найвищу ціну. Аукціон триває з понеділка до середи. Щодня з молотка йдуть по 2 запрошення.

Крім того, шанс дістати ще по 2 віп-запрошення є у тих, хто вже підготував до балу оригінальну маску. Фотографію обов’язкового атрибуту венеціанського маскараду необхідно додати до конкурсного альбому. Підсумки фото-першості будуть оголошені все цієї середи. 

У вечір проведення благодійного балу для всіх гостей діятиме обов’язковий дрес-код. Зокрема, необхідно підібрати завершений образ у стилі венеціанського карнавалу.

Зазначимо, що студентський бал проходитиме на Дніпропетровщині вже третій рік поспіль, але благодійним захід буде вперше.

Довідки за телефонами: (067) 480 59 90, Сергій або (093) 837 06 76, Владислава.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що право на податкову соціальну пільгу мають громадяни, які працюють неповний робочий день, та батьки з двома і більше дітьми. 

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю