26 января в Днепре состоится суд по иску экс-нардепа Олега Царева

23.01.2017 08:30

26 января в 10.00 в Днепропетровском районном суде по ул. Тепличная, 7 состоится судебное заседание по делу выселения беженцев из дома Олега Царева.

Об этом  на своей странице в Фейсбук написал общественный активист Тарас Здреник, сообщает Интернет-издание  «Днепр. Главное».

«За три года власти так и не принял никаких законов, ужесточающий наказание за сепаратизм и измену стране.  Семьи беженцев лишились своих домов.

Семьи беженцев не могут отстоять своим права, а Царев - может.

Закон Украины по-прежнему защищает права Царева, в лишившихся крова беженцев - нет.

В качестве свидетеля в суд приглашена жена Царева. И свидетельствовать она будет, естественно, не в пользу беженцев.  Кого винить в преступном бездействии? Вопрос риторический.  Не нас, так точно.

Общественные организации будут отстаивать права простых людей всеми доступными законными методами. Насколько хватит сил.  А действующая законодательная власть предала своих граждан», - написал он.

Читайте также: Днепропетровский экс-нардеп выгоняет переселенцев из своего дома.

Комментарии
укр
23.01.2017
Закон Украины это Порошенко и его команда или как народ говорит кодло по-прежнему защищает права Царева, в лишившихся крова беженцев - нет. А судьи кто? Для них главное бабло или я не прав?
Антоний
23.01.2017
Как говаривал в свое время полковник Линч - пока первые хотя бы 10 подонков из всей этой зажравшейся шайки не будут болтаться на виселицах, до то тех пор мы вынуждены будем только защищаться и терять своих - так и в нашем случае. Хотя на дворе 21 век, законность превыше всего, но, похоже, правило перестало работать и надо возвращаться к опыту тех, кто тоже самое прошел еще тогда.
Последние записи в блогах

Коли ми всередині нашої країни лаємо Петра Порошенка, це логічно), і навіть корисно :) Але коли наш Президент виступає на міжнародних заходах, представляючи нашу країну і захищаючи інтереси Держави, це зовсім інша справа. І тут вже не має значення, яке у нього прізвище, як і не має значення вся наша критика у його бік, яка лунає у межах України. Тому ми всі маємо стоячи аплодувати його сьогоднійшній промові, яка повністю відповідає вимогам та почуттям всіх українців!

Подробнее

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат