25 улиц в области назовут в честь бойцов 25-й воздушно-десантной бригады

02.08.2017 14:15

2 августа в Украине отмечается День воздушно-десантных войск. В Днепропетровском облсовете заявмли, что собираются назвать 25 улиц Днепропетровщины в честь бойцов 25-й бригады.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой пресс-службу облсовета.

Десантники со всей страны собрались в с. Гвардейском, где базируется 25-я отдельная Днепропетровская воздушно-десантная бригада.

Поздравили героев председатель Днепропетровского областного совета Глеб Пригунов и генерал армии Украины Виктор Муженко.

Глеб Пригунов отметил, что выступил с инициативой назвать 25 улиц по всей области в честь бойцов 25-й бригады.

«Десантура стоит того, чтобы фамилии ее героев знали потомки. Воздушные войска – это символ нашей несокрушимости. Увековечение имен героев – доказательство того, что герои действительно не умирают, они остаются в наших сердцах, в нашей памяти!» – сказал председатель облсовета.

По случаю Дня воздушно-десантных войск лучшим бойцам вручили награды от главнокомандующего Украинской армии Петра Порошенко и Глеба Пригунова. Военные в подготовленном выступлении продемонстрировали умение ведения боя, захват заложников, десантирование с вертолета и многое другое.

Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось