25% скидки для школьников в маршрутках Днепра – это миф, - родители

15.12.2016 10:13

Журналист и мама школьницы Лиза Светлова заявила, что водители днепровских маршруток ни о каких «скидках детям» не знают и, соответственно, их не предоставляют.

Об этом она написала на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«По поводу мифической скидки на проезд школьникам.

Еще в ноябре на ней активно пиарился один очень хороший секретарь одного горсовета. На этой неделе прямо фамилии всех, кого благодарить озвучили, и новость во всех интернет СМИ Днепра – школьникам разрешили ездить в маршрутках со скидкой 25%.

А теперь, как это происходит на самом деле. Ни в одной из маршруток Паруса, центра, Левого берега ни о каких «скидках детям» не знают и и даже не слышали.

Более того, мой ребенок несколько раз в неделю ездит в маршрутках сама. Ей нужно проехать всего 4 остановки до тренировки. Я прекрасно понимаю, что 8-ми летняя девочка качать права в маршрутке и требовать от дядей мифических скидок не будет, поэтому даю ей 6 гривен на проезд и работаю себе спокойно. 

Может, чиновники перед тем, как одевать на себя нимбы этаких «благодетей  - надо же нищим скидочки выбили - сначала позаботятся о том, чтобы законы, на которых так красиво пиарились, начали хоть немножко выполняться?», - пишет она.

Комментарии
Валентина
16.12.2016
А на маршруте 77 сказали, что 25% скидка только в будние дни и в "школьное" время, в выходные дни и каникулы - 6 грн, хотя в Законе четко прописано - с 1 октября по 15 мая
Последние записи в блогах

Асоціація міст України виступила категорично проти перекладання на місцеві бюджети фінансування витрат через знижнення граничних тарифів на тепло і водопостачання. Це призведе до додаткового навантаження на місцеві бюджети, яке вони просто не витримають.

Подробнее

За п’ять місяців поточного року ГУ ДФС у Дніпропетровській області видано 5796 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами. Загалом, станом на 1 червня в області діє 14432 ліцензії по 4816 суб’єктах господарювання.

Крім того, ведеться систематичний контроль за своєчасністю щоквартальної сплати суб’єктами господарювання за ліцензії на право роздрібної торгівлі. В результаті, з початку року призупинено дію 1136 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу.

«Слід зазначити, що з початку поточного року, за порушення законодавства в частині продажу алкогольних та тютюнових виробів було анульовано 969 ліцензій, у тому числі 39 ліцензій за порушення законодавства в частині продажу зазначених товарів особам, які не досягли 18 років», - повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

 

Подробнее

Протягом січня – травня 2019 року до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло 902,5 млн грн єдиного податку від суб’єктів господарювання - фізичних осіб, що на 196,2 млн грн, або на 27,2 % більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

На початок червня поточного року спрощену систему оподаткування у своїй діяльності застосовують понад 96 тисяч підприємців.

Найбільш чисельною серед «спрощенців» є друга група, яка складає майже 43 тисячі підприємців. У третій групі перебуває більше 41 тисячі платників єдиного податку, у першій – понад 12 тисяч.

За І квартал 2019 року підприємцями - платниками єдиного податку третьої групи задекларовано валового доходу на загальну суму майже 7 млрд грн, що на 1,7 млрд грн більше, ніж за відповідний період  минулого року. Сума єдиного податку до сплати складає 337,3 млн грн, що на 79,7 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет