24 декабря в Днепре почтят память Вячеслава Черновола

22.12.2016 14:00

Патриотическая общественность города Днепра приглашает всех патриотов на мероприятие, посвященное памяти Вячеслава Чорновола, которое состоится 24 декабря в 10:00 возле памятного камня на бульваре Вячеслава Чорновила.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на организаторов мероприятия - ОО «Майдан Січеслав-Дніпро».

24 декабря исполняется 79 лет со Дня Рождения украинского политического деятеля, советского диссидента, журналиста, одного из основателей Народного Руха Украины, Героя Украины Вячеслава Максимовича Чорновола.

Читайте также: Активисты заявили о подготовке нового сепаратистского форума в Днепре

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю