20 жовтня розпочав роботу Міжнародний медіа центр «За чесні вибори!»

20.10.2014 13:41

Метою Центру є підтримка прозорих президентських виборів в Україні через надання оперативної, неупередженої, професійної та достовірної інформації, надання аналітичної та правової підтримки міжнародним журналістам та спостерігачам.

Про це повідомляє видання «ГЛАВНОЕ».

Центр є результатом співпраці трьох неурядових організацій – Комітету виборців України, Громадянської мережі ОПОРА та Європейської платформи за демократичні вибори (EPDE), що мають великий досвід спостереження за виборчими процесами.

Проект допомагатиме у доступі до інформації про спостереження за виборами від національних спостерігачів, тренінгами, консультації для міжнародних журналістів та спостерігачів. Також працюватиме «гаряча лінія» з юридичної та логістичної підтримки.

Сторінка Центру за посиланням.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю