14 октября полиция Днепропетровщины будет работать в усиленном режиме

13.10.2016 11:08

14 октября Национальная полиция и Нацгвардия будут следить за порядком на территории региона в усиленном режиме. На улицы городов и районов Днепропетровщины выйдет более 1000 правоохранителей. 

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской облгосадминистрации.

14 октября во всех городах и районах области пройдут торжества, праздничные концерты, развлекательные программы. Охранять безопасность жителей региона выйдут более 1000 милиционеров.

«Полиция будет дежурить во время торжественных концертов, собраний, в местах массового скопления людей. Полицейские патрули традиционно будут охранять правопорядок и на улицах городов и районов Днепропетровщины», - сообщают в управлении взаимодействия с правоохранительными органами и оборонной работы ОГА.

В связи с торжеством, 14 октября с 10.00 до 13.00 будет перекрыто автомобильное движение по ул. Старокозацкой (бывшая ул. Комсомольская), ул. Андрея Фабра (бывшая ул. Серова), пр. Яворницкого (бывший пр. К. Маркса) до музея  АТО на пл. Соборной.

Правоохранители призывают горожан быть внимательными и вежливыми. Не создавать в праздничный день дополнительных препятствий на улицах города.

Комментарии
Последние записи в блогах

Станом на 01.11.2018 у Дніпропетровській області працюють 92 тисячі 508 фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності.

Понад 12,3 тисяч підприємців обрали першу групу спрощеної системи оподаткування, майже 42,4 тисячі зареєстровані на другій групі та 37,8 тисяч працюють, обравши третю групу спрощеної системи оподаткування.

З січня по жовтень поточного року «спрощенці» - фізичні особи Дніпропетровщини сплатили до місцевих бюджетів 1 млрд 314,5 млн грн єдиного податку, що на 295,0 млн грн, або на 28,9%, більше, ніж за відповідний період 2017 року.

За дев’ять місяців поточного року підприємцями платниками єдиного податку ІІІ групи задекларовано валового доходу на загальну суму 18 млрд 238,3 млн грн, що на 5 млрд 42,7 млн грн більше ніж за аналогічний період минулого року (або на 38,2%), сума єдиного податку до сплати склала 865,6 млн грн, що на 226,5 млн грн більше ніж за січень - жовтень 2017 року (або на 35,4%).

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось