13 защитников Украины из Днепропетровской области отметили госнаградами

11.11.2016 17:20

За мужество, высокий профессионализм и верность военной присяге. 13 жителей Днепропетровщины отметили государственными наградами. 5 из них - посмертно. Награды в Днепропетровской ОГА получили военные, жены, матери, бабушки и дети погибших бойцов.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской облгосадминистрации.

Орденом Богдана Хмельницкого III степени посмертно наградили младшего сержанта Владимира Вовченко. Награду за него получила жена Алена Вовченко.

Орден «За мужество» III степени за погибшего внука Германа Абашина получила бабушка Анна Емельяненко. За защитника отечества Игоря Ивануся орден получила любимая Зоя Гринчук. За Тараса Кириченко - дочь Мария. Татьяна Садовничая получила награду за сына Евгения Садовничего.

Медалью «Защитнику Отечества» отметили 8 жителей Днепропетровщины. Младшие сержанты Игорь Борсяк и Сергей Заиченко получили награды в Днепропетровской облгосадминистрации. Еще шестеро ребят сейчас защищают Украину в зоне АТО, поэтому приехать на торжественную церемонию не смогли. Они получат награды позже.

Комментарии
Последние записи в блогах

Увага! Розпочалась деклараційна кампанія 2020!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що деклараційна кампанія 2020 розпочалась і триватиме до 01 травня.

Подробнее

Заповнення реквізитів «Призначення платежу» та «Отримувач» платіжного доручення на сплату єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що вимоги стосовно заповнення платіжних документів на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) визначені Порядком заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015 № 666 із змінами та доповненнями (далі – Порядок № 666).

Подробнее

Новації 2020 року для платників ПДВ!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує.

У зв’язку із набранням чинності Законом України від 05 грудня 2019 року № 344-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення сприятливих умов для діяльності підприємств та організацій, заснованих громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю» (далі – Закон № 344) та з метою оперативного інформування платників ПДВ ДПС України повідомила про окремі зміни, які відбулися у частині оподаткування ПДВ.

Подробнее

Податківці роз’яснюватимуть роботодавцям важливість офіційного працевлаштування найманих

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує.

ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/405454.html повідомила наступне.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю