11 сентября жители Днепропетровска увидят варианты памятника Небесной сотне

09.09.2015 09:07

Накануне Дня города в Днепропетровске стартует конкурс "Памятный мемориал Героям Небесной сотни", за варианты конкурсных работ можно будет проголосовать, а также написать свой отзыв и внести денежные средства на изготовление лучшей работы.

Об этом на своей странице в фейсбук сообщила общественная активистка Людмила Кострюкова, пишет Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Накануне Дня города, 11 сентября, в 15.00 в Доме архитектора (ул. Карла Либкнехта)

открывается выставка работ, предложенных на конкурс "Памятный мемориал Героям Небесной сотни" в Днепропетровске.

Приглашаются все желающие ознакомиться с представленными на конкурс работами.

Каждый может принять участие в оценке работ, написать свой отзыв и внести денежные средства на изготовление лучшей работы, которую будем выбирать вместе», - сообщила Людмила Кострюкова.

Читайте также: Как в Днепропетровске отметят День города

Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю