100 повесток для Кривого Рога

18.08.2014 16:05

Советник председателя Днепропетровской областной государственной администрации и депутат Криворожского городского совета Николай Колесник получил квоту на вручение 100 повесток по Кривому Рогу в зону АТО, сообщает интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

Об этом Николай Колесник сообщил на своей странице в «Фейсбук».

«Ура! Мне дали квоту на вручение 100 повесток по Кривому Рогу. Неделю меня не будет, командировка. 50 мысленно раздал, «на автомате», не задумываясь», - пишет депутат.

Он обратился к общественности Кривого Рога с просьбой предложить «кандидатов» для вручения повесток.

«Веселитесь от души. Просьба личные счеты не сводить», - подчеркнул советник председателя Днепропетровской областной государственной администрации и депутат Криворожского городского совета Николай Колесник.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Криворожского городского совета 6-7 созывов
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю