1 июня в театре «Верим» пройдет благотворительный спектакль

20.05.2017 12:32

1 июня театр «Верим!» покажет свой знаменитый и трогательный спектакль «Очень простая история», а все 100% вырученных средств пойдут на покупку вот пульсоксиметра и анализатора глюкозы для единственного в Днепре центра детской эндокринологии.

Об этом на своей странице в Фейсбук написала представитель ОО «Біржа благодійності «Добродій», сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Пульсоксиметр  нужен, чтобы, когда в больницу привозят малыша с пневмонией, аппарат определил уровень кислорода в крови и необходимость в реанимировании. А единственный анализатор глюкозы для областного центра детской эндокринологии – просто злая шутка. Государственного финансирования на все эти аппараты в нынешнем году не предусмотрено. Поэтому снова есть работа для самых добрых в мире сердец!

Цель проекта: собрать 50 500 гривен, чтобы приобрести для больницы шприц-насос, пульсоксиметр и анализатор глюкозы.

Билеты уже с понедельника можно купить по адресу: пл.Троицкая, 2, арт-центр "Квартира", тел.:050-450-40-44», - написала она.

Комментарии
Последние записи в блогах

Станом на 01.11.2018 у Дніпропетровській області працюють 92 тисячі 508 фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності.

Понад 12,3 тисяч підприємців обрали першу групу спрощеної системи оподаткування, майже 42,4 тисячі зареєстровані на другій групі та 37,8 тисяч працюють, обравши третю групу спрощеної системи оподаткування.

З січня по жовтень поточного року «спрощенці» - фізичні особи Дніпропетровщини сплатили до місцевих бюджетів 1 млрд 314,5 млн грн єдиного податку, що на 295,0 млн грн, або на 28,9%, більше, ніж за відповідний період 2017 року.

За дев’ять місяців поточного року підприємцями платниками єдиного податку ІІІ групи задекларовано валового доходу на загальну суму 18 млрд 238,3 млн грн, що на 5 млрд 42,7 млн грн більше ніж за аналогічний період минулого року (або на 38,2%), сума єдиного податку до сплати склала 865,6 млн грн, що на 226,5 млн грн більше ніж за січень - жовтень 2017 року (або на 35,4%).

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось