Населению без счетчиков сократили нормы потребления газа

23.10.2014 16:30

С 1 октября уменьшены нормы потребления природного газа для населения в случае отсутствия газовых счетчиков.

Об этом во время пресс-конференции сообщил помощник председателя Правления ПАО «Днепропетровскгаз» Валерий Шарапов, передает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

«Нормы уменьшено в зависимости от категории абонентов. В частности, если есть газовая плита и централизованное горячее водоснабжение новая норма составляет 6 кубических метров на одного человека в месяц вместо 9,8 ранее. Если у абонента есть газовая плита, но отсутствует централизованное горячее водоснабжение и газовый водонагреватель норма равна 9 кубических метров вместо 18,3 кубических метров на одного человека в месяц. При наличии газовой плиты и газового водонагревателя норму уменьшено с 23,6 до 18 кубических метров на одного человека в месяц. Если установлено индивидуальное отопление норма составляет 7 кубических метров на квадратный метр отапливаемой площади в месяц в отопительный период для расчетов льгот и субсидий (с применением корректирующего коэффициента) и 11 кубических метров на квадратный метр отапливаемой площади в месяц в отопительный период в других случаях, как и было раньше », - отметил Валерий Шарапов.

По его словам, уменьшение норм потребления природного газа в первую очередь касается тех абонентов, которые пользуются льготами и субсидиями. «В связи с изменением норм потребления газа те абоненты, которые получают субсидию на эту услугу, должны обратиться в районное управление труда и социальной защиты населения для правильного начисления субсидии по новым нормам, чтобы потом не накапливались долги», - отметил Валерий Шарапов.

Кроме того, изменились санитарные нормы площади для людей, которые получают субсидию. «Если раньше эта норма составляла 21 квадратный метр на одного человека, дополнительно 10,5 квадратного метра на семью, теперь эта норма 13,65 квадратных метров на человека плюс 35,22 квадратных метров на семью. Для начисления субсидии и получения информации о размере обязательной платы за газ потребителям необходимо обратиться в управление труда и социальной защиты населения по месту жительства, а затем в ОАО «Днепрогаз» - информация о размере социальной нормы и платежей», - добавила специалист управления учета и балансов газа ОАО «Днепрогаз» Елена Федорук.

Публичное акционерное общество «Днепрогаз» обеспечивает природным газом город Днепропетровск и Днепропетровский район. Ежегодно предприятие транспортирует более 1,4 миллиарда кубометров газа. Система газоснабжения Днепропетровска - это более 6900 км распределительных газопроводов. Потребителями ОАО «Днепрогаз» местности 405 тыс абонентов Днепропетровска, около 3,5тыс  коммунально-бытовых объектов, 167 бюджетных учреждений, 361 промышленное предприятие, - сообщают в ОАО «Днепрогаз».

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Станом на 1 травня 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму 11,4 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні - квітні поточного року 323 справ на суму 314,8 млн грн на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 201 справу на суму 267,1 млн грн, що складає 62,2 % від загальної суми розглянутих судами справ.

Із загальної кількості адміністративних справ за позовами платників податків до територіальних органів ДФС Дніпропетровської області більшу частину складають справи про визнання недійсними/нечинними податкових повідомлень – рішень.

Так, з початку року на розгляді у судах знаходилось 4727 таких справ на суму 9,0 млрд гривень. З них судами розглянуто 196 справ на суму 113,0 млн грн, з яких на користь органів ДФС вирішено 122 справи на суму 65,2 млн гривень.

 

Подробнее

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом прокуратури області припинили роботу міжрегіонального конвертаційного центру, через який було проконвертовано понад 1 млрд грн.

У рамках розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 205, ч. 2 ст. 209 КК України було встановлено групу осіб, які надавали послуги підприємствам реального сектору економіки, підприємствам державної та комунальної форми власності Київської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської областей та м. Києва з формування штучного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

Зокрема, встановлено, що учасниками злочинної групи здійснено реєстрацію та придбання низки підконтрольних підприємств, на рахунки яких «клієнти» «конверту» перераховували грошові кошти за нібито придбані ТМЦ (товари та послуги).

Отриману такими шляхами готівку фігуранти передавали замовникам незаконних послуг, за винятком «винагороди» у розмірі 10-13% від суми конвертації.

Таким чином протягом 2018-2019 років через рахунки компаній, які входили до складу конвертцентру, було проконвертовано понад 1 млрд. грн.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених в офісних приміщеннях, за місцями проживання фігурантів та їх транспортних засобах з незаконного обігу вилучено 567 тис. гривень готівкою, 53 печатки, 2 електронних ключа, 13 одиниць комп’ютерної техніки, 30 мобільних телефонів, 31 банківську картку, 15 електронних носіїв інформації, фінансово-бухгалтерську документацію, чорнові записи та травматичний пістолет 9 мм марки „SHMEISSER PSH 790” без дозвільних документів та 13 набоїв до нього.

Окрім того, накладено арешт на 3,4 млн грн ліміту суми ПДВ на рахунках компаній-фігурантів в СЕА ПДВ.

Слідство триває.

 

Подробнее

Доходи місцевих бюджетів Дніпропетровської області за січень – квітень 2019 року склали 9 млрд 437,7 млн грн, що на 2 млрд 145 млн грн більше аналогічного періоду 2018 року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Більше половини надходжень у місцеві скарбниці Дніпропетровського регіону забезпечує податок на доходи фізичних осіб, його сума склала 5 млрд 223,3 млн грн, що перевищує минулорічні показники майже на 1 млрд 18,5 млн гривень.

Наступною за рівнем надходжень є плата за землю. Її власники та землекористувачі сплатили протягом 2019 року майже 1 млрд 601,1 млн грн,  що на 402,1 млн грн більше аналогічного періоду минулого року.

Замикає трійку лідерів єдиний податок. Впродовж чотирьох місяців 2019 року спрощенці області сплатили 923,8 млн грн, що на 171,6 млн грн більше рівня 2018 року.

Подробнее

Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області з початку 2019 року забезпечено надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) на рівні 5 млрд 24,8 млн гривень. Цьогорічний показник перевищує минулорічну суму сплати єдиного внеску за аналогічний період на 887,1 млн грн або на 21,0 %. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Протягом квітня 2019 року фактичні надходження єдиного внеску склали 1 млрд 381,3 млн грн, що на 235,3 млн грн більше квітня 2018 року.

 «Варто відзначити, що такий ріст – результат комплексу заходів, що втілюються представниками усіх гілок влади та контролюючими органами у напрямку легалізації праці. Спілкуючись з працедавцями - порушниками, фахівці ДФС  вважають, що норми закону у сфері оплати праці мають  винятковий пріоритет. Тож, легальний ринок праці – це стабільні надходження до бюджетів та гарантоване соціальне і пенсійне забезпечення», - зазначила Оксана Томчук.

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет