Населению без счетчиков сократили нормы потребления газа

23.10.2014 16:30

С 1 октября уменьшены нормы потребления природного газа для населения в случае отсутствия газовых счетчиков.

Об этом во время пресс-конференции сообщил помощник председателя Правления ПАО «Днепропетровскгаз» Валерий Шарапов, передает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

«Нормы уменьшено в зависимости от категории абонентов. В частности, если есть газовая плита и централизованное горячее водоснабжение новая норма составляет 6 кубических метров на одного человека в месяц вместо 9,8 ранее. Если у абонента есть газовая плита, но отсутствует централизованное горячее водоснабжение и газовый водонагреватель норма равна 9 кубических метров вместо 18,3 кубических метров на одного человека в месяц. При наличии газовой плиты и газового водонагревателя норму уменьшено с 23,6 до 18 кубических метров на одного человека в месяц. Если установлено индивидуальное отопление норма составляет 7 кубических метров на квадратный метр отапливаемой площади в месяц в отопительный период для расчетов льгот и субсидий (с применением корректирующего коэффициента) и 11 кубических метров на квадратный метр отапливаемой площади в месяц в отопительный период в других случаях, как и было раньше », - отметил Валерий Шарапов.

По его словам, уменьшение норм потребления природного газа в первую очередь касается тех абонентов, которые пользуются льготами и субсидиями. «В связи с изменением норм потребления газа те абоненты, которые получают субсидию на эту услугу, должны обратиться в районное управление труда и социальной защиты населения для правильного начисления субсидии по новым нормам, чтобы потом не накапливались долги», - отметил Валерий Шарапов.

Кроме того, изменились санитарные нормы площади для людей, которые получают субсидию. «Если раньше эта норма составляла 21 квадратный метр на одного человека, дополнительно 10,5 квадратного метра на семью, теперь эта норма 13,65 квадратных метров на человека плюс 35,22 квадратных метров на семью. Для начисления субсидии и получения информации о размере обязательной платы за газ потребителям необходимо обратиться в управление труда и социальной защиты населения по месту жительства, а затем в ОАО «Днепрогаз» - информация о размере социальной нормы и платежей», - добавила специалист управления учета и балансов газа ОАО «Днепрогаз» Елена Федорук.

Публичное акционерное общество «Днепрогаз» обеспечивает природным газом город Днепропетровск и Днепропетровский район. Ежегодно предприятие транспортирует более 1,4 миллиарда кубометров газа. Система газоснабжения Днепропетровска - это более 6900 км распределительных газопроводов. Потребителями ОАО «Днепрогаз» местности 405 тыс абонентов Днепропетровска, около 3,5тыс  коммунально-бытовых объектов, 167 бюджетных учреждений, 361 промышленное предприятие, - сообщают в ОАО «Днепрогаз».

 

Комментарии
Последние записи в блогах

     Питання організації роз'яснювальної роботи під час кампанії декларування доходів громадян стали провідними під час проведення зустрічі, що відбулася в приміщенні Павлоградської ДПІ Західно-Донбаського управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області.

     Учасники зустрічі – начальник Павлоградської ДПІ Ольга Радіонова та волонтери – ветерани-пенсіонери податкової служби Західно-Донбаського управління обговорили особливості проведення цьогорічної кампанії декларування, обмінялись думками з приводу нюансів цієї кампанії та визначили шляхи співпраці у доведенні необхідної інформації до громадян.

     Вже стало традицією, що на початку року волонтери добровільно допомагають у пропаганді податкового законодавства та інформують пересічних громадян міста про діяльність податкової служби. Розповсюджуючи тематичну друковану продукцію з питань декларування доходів громадян, волонтери допомагають донести необхідну інформацію до широких верств суспільства.

     “Ми, як ніхто, розуміємо важливість своєчасності сплати податків. Із власного досвіду ми знаємо, що більшість громадян – сумлінні платники. Їм необхідно лише своєчасно нагадати про необхідність декларування доходів та сплати податків, допомогти розібратися у законодавчих нормах. Саме тому ми завжди з готовністю допомагаємо своїм колегам”, - зазначають ветерани.

     Нагадаємо, що з 1 січня 2020 року в Україні стартувала кампанія декларування, котра триватиме до 1 травня 2020 року. Отож, закликаємо виконати громадянський обов'язок – задекларувати свої доходи.

Подробнее

   При державних податкових інспекціях у складі управлінь, які утворені на правах відокремлених підрозділів Головного управління ДПС у Дніпропетровській області функціонують 37 Центрів обслуговування платників (ЦОП), де платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

   Центрами забезпечується надання 31 виду адміністративних послуг.

Загалом, протягом січня 2020 року працівниками ЦОП опрацьовано та надано 20 тисяч 156 звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг, з яких 20 тисяч 79 – адміністративних.

   З переліком адміністративних послуг, що надаються Головним управлінням ДПС у Дніпропетровській області та Інформаційними картками адміністративних послуг можна ознайомитись на офіційному субсайті «Територіальні органи ДПС у Дніпропетровській області» у розділі «Адміністративні послуги» та у Центрах обслуговування платників області.

 

Подробнее

Про особливості цьогорічної кампанії декларування доходів громадян розповіла начальник Павлоградської ДПІ Західно-Донбаського управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області Ольга Радіонова під час брифінгу з представниками місцевих засобів масової інформації.

Посадовець нагадала, що з 1 січня розпочалась кампанія декларування, яка триватиме до 1 травня поточного року. Обов’язок щодо декларування статків виникає у випадку отримання громадянами у минулому році доходів, які не оподатковувались. Зокрема, до таких доходів належать: вартість успадкованого чи отриманого у дарунок майна; кошти від надання майна в лізинг, оренду (суборенду) чи житловий найм; кошти одержані за межами України (іноземні доходи); доходи від операцій з продажу (обміну) об'єктів нерухомого або рухомого майна та отримані у вигляді інвестиційного прибутку

Звернула увагу, що платники податку, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку, декларацію можуть подати впродовж усього 2020 року.

Наприкінці брифінгу, Ольга Радіонова закликала громадян не чекати граничного терміну надання декларацій 30 квітня, а виконати свій громадянський обов’язок і подати декларацію ппро отримані у 2019 році доходи завчасно.

«Свідоме декларування доходів та сплата податків – вірний шлях до побудови європейського суспільства», - наголосила Ольга Радіонова.

 

 

 

 

Подробнее

   Днями в приміщенні Центра обслуговування платників (далі – ЦОП) Павлоградської ДПІ Західно-Донбаського управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області, за участі фахівців управління, в рамках проведення інформаційної кампанії по декларуванню відбулася інформаційно - роз'яснювальна акція «Деклараційна кампанія – 2020».

   Під час акції фахівці Західно-Донбаського управління надавали відвідувачам консультації з питань порядку подання декларації про майновий стан і доходи, способів подання декларації, зокрема засобами електронного зв'язку в електронній формі або надсилання поштою з повідомленням про вручення та описом вкладення. Крім того, відповідну інформацію було розміщено на інформаційних стендах ЦОП.

   «Мета цієї інформаційно - роз'яснювальної акції – ще раз нагадати громадянам про те, що кампанія декларування доходів та майнового стану за 2019 рік триває, і всі, хто ще не встиг задекларувати свої минулорічні доходи та використати своє право на податкову знижку, мають можливість це зробити до 01 травня поточного року», - зазначила начальник відділу забезпечення роботи Західно-Донбаського управління Тетяна Гросова.

   Під час заходу відвідувачам розповсюджувалася власна друкована продукція з питань деклараційної кампанії.

 

 

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю