Акуленко Юрий

Депутат Днепровского городского совета 7 созыва

Популярность темы «Акуленко Юрий»

График разницы положительных и отрицательных голосов
Комментарии
Ирина
24.05.2017
Впервые попала на прием к депутату городского совета от партии "Самопомощь",и была поражена его отношением к людям.Более внимательным отношением к их проблемам,удивил желанием и стремлением посмотреть заинтересованным взглядом на проблему лично, и выяснить как можно помочь нам. Если бы все депутаты умели нас слушать,и стремились решать проблемы с "Жилсервисами" как Акуленко Ю.В.,тогда бы наш город не только расцвел,но и притягивал к себе внимание всей Украины,как к городу где используются современные методы управления и самопомощи в решении важных вопросов.Мы благодарны, коллективами домов, по улице Рабочей Юрию Владимировичу за сотрудничество.
Рейтинг
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее