Гідність і воля

Общественная организация ВО «Гідність і воля»

Популярность темы «Гідність і воля »

График разницы положительных и отрицательных голосов
Комментарии
Семён
29.04.2016
А де Ваша гідність якщо всі знають під яким соусом була створена ваша організація і чиї інтереси вона лобіює,а де Ваша Воля якщо її у Вас нема і не було тому що ви працюєте за гроші!Це на вашій совісті,а ми активісти міста будемо слідкувати за вами і коментувати ваші промо акції на користь одного з кандидатів гроші якого ви отримуєте як зарплатню!Люди без гідності без волі і без краплі совісті,правда пане Олежеку!?
Рейтинг
Политическая партия "Оппозиционный блок"
Подробнее
Общественная организация "Правозахисна група "СІЧ"
Подробнее
Мэр Днепропетровска
Подробнее
Последние записи в блогах Блоги

Генеральна прокуратура України закрила кримінальне провадження №42016000000004075, відкрите раніше в рамках перевірки декларації народного депутата України, члена фракції Радикальної партії Сергія Рибалки, ще 3 травня 2017 року.

АвторRadikalnaya
Подробнее

Народный депутат Украины, глава Комитета ВР по вопросам финансовой политики и банковской деятельности требует от генерального прокурора Украины Юрия Луценко публичного извинения за распространение недостоверной информации о якобы наличии у депутата предприятия в Липецке. В противном случае он намерен подать в суд на Генпрокурора. Об этом он заявил в видеообращении на своей странице в Facebook.

АвторRadikalnaya
Подробнее

Дмитро Лінько у кулуарах парламенту розповів подробиці затримання головного редактора видання "Страна.юа" Ігоря Гужви

АвторRadikalnaya
Подробнее

Команда Радикальної партії вимагає від влади проводити політику економічного націоналізму. На цьому наголосив лідер РПЛ Олег Ляшко з трибуни парламенту. Політик підкреслив, що замість цього влада веде політику консервації бідності і перетворення України на сировинний придаток.

АвторRadikalnaya
Подробнее