Сергій Рибалка вимагає від Міністра інфраструктури відремонтувати аварійні дороги на Дніпропетровщині

Сергій Рибалка вимагає від Міністра інфраструктури відремонтувати аварійні дороги на Дніпропетровщині

«До мене постійно звертаються люди з проханням посприяти вирішенню питання капітального ремонту аварійних доріг в різних регіонах України. Особливо багато звернень надходить із Дніпропетровської області. Депутати Грушівської сільської ради Дніпропетровської області попросили допомогти з ремонтом автомобільної дороги обласного підпорядкування Шолохово-Токівське-Мар’янське та дороги Апостолове-Грушівка Дніпропетровської області. Протягом останніх п’яти років там не проводився навіть ямковий ремонт. Це неприпустимо», – наголосив Сергій Рибалка.

За словами народного депутата, сполучення по цим дорогам є вкрай важливим для життєдіяльності місцевої громади. Зокрема, для підвезення школярів до місця навчання шкільними автобусами, проїзду громадського транспорту до залізничної станції, проїзду машин невідкладної медичної допомоги, доставки продуктів харчування та товарів першої необхідності.

«Чудово, що уряд визначив одним з пріоритетних питань – ремонти доріг по всій Україні. Але люди продовжують їздити дорогами, які знаходяться в аварійному стані. Вони справедливо обурюються і не знаходять відповіді на запитання: куди йдуть кошти з акцизного збору при купівлі водіями палива для автомобілів? Тому звернувся до Міністра інфраструктури та в.о. Голови Державного агентства автомобільних доріг України з вимогою вирішити питання ремонту двох чи не найгірших ділянок доріг Дніпропетровщини - Шолохово-Токівське-Мар’янське, та Апостолове-Грушівка», – зауважив Сергій Рибалка.

Він переконаний, що люди повинні користуватися якісними автошляхами і не ставити під загрозу своє життя.

АвторRadikalnaya
15.06.2017 13:17
Рейтинг
Политическая партия "Оппозиционный блок"
Подробнее
Общественная организация "Правозахисна група "СІЧ"
Подробнее
Мэр Днепропетровска
Подробнее
Последние записи в блогах Блоги

Генеральна прокуратура України закрила кримінальне провадження №42016000000004075, відкрите раніше в рамках перевірки декларації народного депутата України, члена фракції Радикальної партії Сергія Рибалки, ще 3 травня 2017 року.

АвторRadikalnaya
Подробнее

Народный депутат Украины, глава Комитета ВР по вопросам финансовой политики и банковской деятельности требует от генерального прокурора Украины Юрия Луценко публичного извинения за распространение недостоверной информации о якобы наличии у депутата предприятия в Липецке. В противном случае он намерен подать в суд на Генпрокурора. Об этом он заявил в видеообращении на своей странице в Facebook.

АвторRadikalnaya
Подробнее

Дмитро Лінько у кулуарах парламенту розповів подробиці затримання головного редактора видання "Страна.юа" Ігоря Гужви

АвторRadikalnaya
Подробнее

Команда Радикальної партії вимагає від влади проводити політику економічного націоналізму. На цьому наголосив лідер РПЛ Олег Ляшко з трибуни парламенту. Політик підкреслив, що замість цього влада веде політику консервації бідності і перетворення України на сировинний придаток.

АвторRadikalnaya
Подробнее