ЛЯШКО ДАВ ЧОРТІВ ВОЛИНСЬКОМУ ПРОКУРОРУ

ЛЯШКО ДАВ ЧОРТІВ ВОЛИНСЬКОМУ ПРОКУРОРУ

«9 років тому вбили сина Людмили Дяк. Розібрали на органи. Зараз людина не може звести кінці з кінцями. Ні одної слідчої дії не було проведено. А вони живуть зараз, жирують!», - розповіла Ляшку громадська активістка Оксана Марищук. Жителі Луцька додають, що зникнення тіл покійників – нерідке явище на Волині. «Тіло вбитого сина навіть матері не віддають. Він зник. Вони торгують людьми. Як мінімум, вже є 2 покійника, що не віддають поховати. Приходили до Швидкого, а він і заяву не прийняв. Він неврівноважений. Його ж не обирали. Люди на Майдані були проти його призначення», - зазначив мешканець міста Віктор Житинський. Люди розповіли народному депутату і те, що до Революції гідності Віктор Швидкий працював у МВС, його люстрували, але згодом взяли працювати в облпрокуратуру Волинської області. «Ніде правди не знайдеш! Прокурори сидять у своїх кріслах, регочуть. До них прийдеш, тільки час змарнуєш. Судді – це взагалі окрема казка!», - обурився Віктор Житинський. Олег Ляшко знайшов головного прокурора області разом із заступниками в місцевому ресторані неподалік безпосереднього місця їхньої роботи. «Хлопці, я бажаю вам смачного, але спочатку треба, мабуть, було з людьми розібратися, поговорити, вирішити їхні проблеми, щоб вони не лежали під прокуратурою, а потім сидіти в дорогих ресторанах. Ви на обід ще не напрацювали! Якби я був обласним прокурором і люди лежали під прокуратурою, в мене б кусок хліба у горло не ліз би. А ви тут розсиділися. Вирішіть проблеми людей, а вже потім їжте!», - звернувся до очільників облпрокуратури Ляшко. Народний депутат пообіцяв взяти на контроль скарги жителів Луцька та звернутися з ними до Генпрокурора України Юрія Луценка. 

АвторRadikalnaya
15.06.2017 14:06
Рейтинг
Политическая партия "Оппозиционный блок"
Подробнее
Общественная организация "Правозахисна група "СІЧ"
Подробнее
Мэр Днепропетровска
Подробнее
Последние записи в блогах Блоги

Генеральна прокуратура України закрила кримінальне провадження №42016000000004075, відкрите раніше в рамках перевірки декларації народного депутата України, члена фракції Радикальної партії Сергія Рибалки, ще 3 травня 2017 року.

АвторRadikalnaya
Подробнее

Народный депутат Украины, глава Комитета ВР по вопросам финансовой политики и банковской деятельности требует от генерального прокурора Украины Юрия Луценко публичного извинения за распространение недостоверной информации о якобы наличии у депутата предприятия в Липецке. В противном случае он намерен подать в суд на Генпрокурора. Об этом он заявил в видеообращении на своей странице в Facebook.

АвторRadikalnaya
Подробнее

Дмитро Лінько у кулуарах парламенту розповів подробиці затримання головного редактора видання "Страна.юа" Ігоря Гужви

АвторRadikalnaya
Подробнее

Команда Радикальної партії вимагає від влади проводити політику економічного націоналізму. На цьому наголосив лідер РПЛ Олег Ляшко з трибуни парламенту. Політик підкреслив, що замість цього влада веде політику консервації бідності і перетворення України на сировинний придаток.

АвторRadikalnaya
Подробнее