Экономика
Сортировка по:

Комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності на своєму засіданні ухвалив рішення рекомендувати парламенту прийняти за основу проект Закону про спрощення процедур капіталізації та реорганізації банків (№6010). Законопроект направлений на створення дієвої системи захисту прав споживачів фінансових послуг.

07.02.2017 22:45

У Верховній Раді України зареєстровано законопроект щодо підвищення довіри між банками та їх клієнтами (№6027), який направлений на стимулювання кредитування національної економіки. Про це заявив Голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності Сергій Рибалка, коментуючи внесену ним законодавчу ініціативу.

06.02.2017 14:56

Вивести Україну з найбільшої у світі за останні десятиліття фінансово-банківської кризи можуть лише скоординовані дії усіх гілок влади та їхня щоденна взаємодія. Про це заявив голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності Сергій Рибалка.

03.02.2017 17:21

Голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності Сергій Рибалка запропонував обирати на керівні посади до всіх державних виконавчих органів влади і державних підприємств ефективних українських управлінців з кадрового резерву. Про це він сказав в ефірі телеканалу Еспресо ТВ, коментуючи конфлікт, який виник між директором Укрзалізниці і Міністром інфраструктури України.

30.01.2017 11:03
Назад 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Вперёд
Рейтинг
Политическая партия "Оппозиционный блок"
Подробнее
Общественная организация "Правозахисна група "СІЧ"
Подробнее
Мэр Днепропетровска
Подробнее