Підприємці просять переіменувати проспект К. Маркса та зібрали на це гроші

17.04.2015 13:03   -
Автор:

Учасники ГО «Самозахист підприємців» опублікували звернення до в.о. міського голови про перейменування головного проспекта Дніпропетровська на честь Олександра Поля.
Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».
Звернення
В.о. міського голови Дніпропетровська
Булавці Галині Іллівні
Шановна Галино Іллівно!
Вже протягом більше двох років підприємці Дніпропетровська намагаються втілити в життя свою мрію щодо перейменування центрального проспекту нашого міста на ім’я першого почесного громадянина Олександра Поля.
Ні для кого вже не є секретом, що саме завдяки йому наше місто перетворилося з зубожілого містечка в потужний індустріальний мегаполіс.
31 серпня 2013 на святкуванні 181-шої річниці з дня народження О. Поля з’явилася ініціатива щодо перейменування проспекту К. Маркса на його честь. Було зібрано більше ніж півтори тисячі підписів на підтримку ініціативи.
В 2014 році ГО «Самозахист підприємців» знову звернулася до міської ради з цією ж пропозицією. Знов було зібрано більше, ніж 1200 підписів. Проте питання так і залишилось без розгляду.
Нарешті в 2015році, у зв’язку зі змінами Законодавства України , а саме з прийняттям Верховною Радою Закону «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборону пропаганди їх символіки» (ЗУ№ 2558 від 09.04.2015), з’явилася можливість віддати належну шану людині, що стала справжньою легендою нашого міста.
Про нього ще в XIX сторіччі писав відомий письменник Володимир Гіляровський «Он умер, но если я пишу настоящие строки, ради которых очутился в Екатеринославе, так только потому, что он жил. Поэтому же растет Екатеринослав, поэтому же самому теперь кипит здесь подземная горячка вокруг него…»
Шановна Галино Іллівно! Звертаємося до Вас з проханням винести означене питання на розгляд депутатами міської ради.
Розуміючи, що процес перейменування тягне за собою фінансові витрати, ГО «Самозахист підприємців» зібрала разом із небайдужими громадянами 5000,00 (п’ять тисяч) грн.
Означені кошти у разі позитивного вирішення питання будуть переведені на рахунок міської ради.
16.04.2015
Голова ГО «Самозахист підприємців»
Боровінський В.В.
Читайте також: Переименование городов и улиц имеет манипулятивную составляющую, – эксперты

Поделиться

Категория: Новости

Теги: , , , , , ,